Fotografem być..
Jesteś tutaj : Strona główna » Prezenty Ślubne » Ukraina - najlepsze i najbardziej niezapomniane wycieczki!

Ukraina - najlepsze i najbardziej niezapomniane wycieczki!

D 18 marca 2017     H 15:27     A admin     C 0 messages


Pewnie nieraz zastanawiałeś się co ciekawego zaoferować może nam nasz wschodni sąsiad. Czym jest Ukraina w porównaniu do Turcji, Grecji czy Włoch? Państwo to jest bardzo często przez nas pomijane i klasyfikowane do nieciekawych. Pokażemy Ci, że wcale tak nie jest! Najpierw coś dla prawdziwych koneserów - jeśli uwielbiasz podróżować i smakować każdej nowej potrawy to zabierzemy Cię do najlepszych restauracji, w których spróbujesz m.in.: barszczu ukraińskiego (borszczu), wszelkiego rodzaju zup mięsnych, z których słynie Ukraina kończąc na pierogach, które wbrew pozorom różnią się od naszych.

Oferujemy Ci wycieczki w dobranych przez Ciebie terminach - jednym z nich może być 7 lipca, dzięki czemu będziesz mógł uczestniczyć w Kupale (święcie Słowian). Czy jest coś lepszego od wspólnej zabawy i bliższemu poznaniu kultury naszych wschodnich sąsiadów? Nie musisz się o nic martwić - zapewniamy Ci nocleg, 3 posiłki dziennie oraz najniższe ceny na rynku!

Swoje kroki skierujemy na Kijów - dlaczego powinieneś odwiedzić to miasto? Wielu ludzi uważa, że jest one niewarte wzmianki, ponieważ należy do najbardziej brudnych stolic świata. Nie patrz na innych - przekonaj się sam! Musisz koniecznie zobaczyć Sofię Kijowską czy Sobór św. Michała Archanioła o Złotych Kopułach. Niech Twojej uwadze nie umknie również cerkiew św. Andrzeja! Dzięki nam będziesz mógł podziwiać również Twierdzę Peczerską znajdującą się w okolicach Kijowa.

Wycieczka do Lwowa na Ukrainę

Interesujesz się historią? W takim razie punktem numer jeden na Twojej liście powinny być niezapomniane Kresy oraz Aleksandria gdzie znajduje się rezydencja magnatów polskich. Stamtąd już tylko krok na Wołyń - najbardziej polecamy Ci ruiny zamku na Górze Bony w pobliżu Krzemieńca oraz Liceum Wołyńskie właśnie w Krzemieńcu. Oprócz tego jest tam też Cmentarz Polski gdzie będziesz mógł odwiedzić m.in. grobowiec matki Słowackiego.

Kolejnym punktem jest Ostróg oraz zamek z charakterystyczną basztą pamiętający dramat Halszki Ostrogskiej. Oprócz zamku znajduje się tam również cerkiew. Z Ostrogu zabierzemy Cię do Lwowa! Kto nie kojarzy tego pięknego miasta? Przecież tylko we Lwowie odnajdziesz to, czego nie ma nigdzie indziej - ciszę, spokój, piękny rynek, przyjaźni ludzie.. Zapewniamy Ci także seans w słynnej Operze Lwowskiej, a po nim pokażemy Ci sklepy, w których dostaniesz najsmaczniejsze ukraińskie cukierki, tak bardzo popularne w Polsce!
Wycieczka na Ukrainę z biurem podróży kresy.com może być równie pełna wrażeń co podróż do egzotycznego kraju - to wszystko dzięki nam! Na co więc jeszcze czekasz? Nie zastanawiaj się i rezerwuj miejsce już dziś - pozwól sobie na moc pięknych wspomnień!