Fotografem być..
Jesteś tutaj : Strona główna » Cenne informacje » Stoły do jadalini

Stoły do jadalini

D 7 kwietnia 2014     H 19:25     A admin     C 0 messages


agrandir

W Poznaniu jednym z miejsc, które warto zobaczyć to Browar Lech. Jest on jednym z bardzo nielicznych miejsc w Polsce, gdzie można przekonać się jak powstaje piwo wytwarzane według tajnej receptury, która praktykowana jest tu od wielu lat. To tu warzy się słynnego Lecha - jedno z najpopularniejszych piw w Polsce.

Centrum wycieczkowe LECH działające przy ul. Szwajcarskiej uchyla zwiedzającym gościom rąbka tajemnicy o piwie już od 2003 roku. Ich budynek jest nowoczesny, lecz doskonale łączy się z browarem Lecha. Jest ono świetnym przykładem turystyki przemysłowej. Również w produkcji łączą się różne epoki, ponieważ producenci mieszają nowoczesne technologie z wieloletnią tradycją. Rzeczą, która przyciąga fanów piwa jest to, że wchodzą oni na teren browaru gdzie z bliska mogą podziwiać jego produkcję. Przewodnicy przedstawiają fakty i ciekawostki na ten temat. Trasa wycieczkowa obejmuje wszystkie etapy produkcji piwa.

Po ciekawej wycieczce, gdy już wszyscy przyswoili wszystkie tajniki produkcji piwa goście zapraszani są do pubu, gdzie odbywa się degustacja. Ci pełnoletni częstowani są szklankami Lecha Pilsa oraz Lecha Premium. Tamtejsi barmani serwują piwo z keków i butelek zgodnie z przyjętymi zasadami. Odpowiednio schłodzone i z niewielką pianką. W pubie tym można zorganizować prywatną imprezę okolicznościową, bowiem jest tam aż 60 miejsc siedzących i kilkanaście przy barze.

Bardzo ciekawe są też cykliczne pokazy degustacji piwa, które prowadzą doświadczeni i znani na całym świecie piwoznawcy. Dzięki tym warsztatom dowiesz się jak smakować i sprawdzać piwo, jaki smak powinno mieć i z czego oprócz tradycyjnych składników można je uwarzyć.

Miejsce to odwiedziło już niemal 200 tysięcy gości. Niewątpliwie Centrum wycieczkowe Lech jest już na stałe wpisane w mapę turystyczną Poznania i Wielkopolski, bowiem ściśle współpracuje z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną, a także wieloma biurami podróży w całej Polsce. Dla tych, którzy potrafią zatracić się w degustacji piwa idealnym wyjściem będzie nocleg w jednym z poznańskich hosteli, bowiem Poznań jest miastem w którym wszędzie jest blisko. Wystarczy aby koneserzy złotego trunku wyszukali w swoich komputerach czy telefonach haseł takich jak: Poznań hostel czy noclegi w Poznaniu. Nic prostszego, a do swojej dyspozycji otrzymają całą listę miejsc, w których bez problemu zarezerwują nocleg na tę parę bardzo ciekawych dni.