Fotografem być..
Jesteś tutaj : Strona główna » Cenne informacje » Sklep Caterina

Sklep Caterina

D 3 września 2014     H 08:24     A PektoralTem     C 0 messages


Caterina to sklep, który niewątpliwie znajduje się w czołówce polskiego rynku odzieżowego. Cechą charakterystyczną, która wyróżnia ten sklep jest jakość materiałów, z których produkowana jest odzież.

W dzisiejszych czasach, kiedy co trzeci produkt ma etykietkę „made in China”, trudno jest natrafić na odzież, która jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Natomiast cała kolekcja marki Caterina produkowana jest na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu jakość jej wykonania jest bardzo wysoka. Tkaniny, jakie są używane do wyrobu odzieży w sklepie Caterina, pochodzą z najlepszych włoskich fabryk, które na całym świecie są darzone uznaniem. Co więcej, także buty tej marki pochodzą z elitarnych włoskich, hiszpańskich i portugalskich fabryk. Natomiast torebki są wykonywane z unikatowych włoskich skór z niezwykłymi wykończeniami.
Sklep Caterina posiada swoje oddziały w ponad dwudziestu miastach w Polsce, ciesząc się dobrym imieniem wśród klientów. Ponadto możliwe są także zakupy online w sklepie internetowym, który znajduje się na stronie internetowej sklepu pod adresem www.caterina.pl. Na stronie zawarte są także różne newsy o promocjach, wydarzeniach związanych z marką, ciekawe ujęcia z najnowszej sesji zdjęciowej kolekcji, a także ciekawostki dotyczące odzieży marki Caterina noszonej przez celebrytów, czy gwiazdy filmowe.
Sklep Caterina wychodzi naprzeciw wszystkim kobietom, które cenią sobie zarówno jakość, jak i styl i elegancję. Dla kobiet, które poszukują perfekcyjnie wykończonych kreacji i wyjątkowych krojów. Jest to sklep, która odpowiada na oczekiwania nawet najbardziej wymagającej klientki.