Fotografem być..
Jesteś tutaj : Strona główna » Plener » Młodzi jak z obrazka na tle magicznego Krakowa

Młodzi jak z obrazka na tle magicznego Krakowa

D 7 lutego 2017     H 13:35     A alfred     C 0 messages


agrandir

Powoli zima dobiega końca i rozpocznie się długo wyczekiwane lato. Dni stanął się długie i ciepłe, a noce romantyczne. To wszystko wpływa na nagły wzrost ilości zawieranych związków małżeńskich, a tym samym potrzebne są suknie, garnitury i zdjęcia ślubne.

Polska jest pięknym krajem, a więc młodzi ludzie często wybierają fotografię ślubną w plenerze. Kraków spełnia niemalże wszystkie wymagania stawiane przez przyszłych małżonków. Fotografia ślubna na tle Wawelu jest niemalże obowiązkowa. Tak samo piękne pejzaże, które rozpościerają się nad Wisłą czy Kościół Mariacki. Właśnie dla takich miejsc tworzona jest fotografia ślubna.

Warto pamiętać organizując ślub, że dobry fotograf ma również zajęte terminy niekiedy nawet na dwa lata w przód, a przecież każdemu z nas zależy, aby zdjęcia ślubne były w pewien sposób wyjątkowe i wykonał je prawdziwy profesjonalista. Cała rodzina zasiadając do wigilijnej kolacji albo innej uroczystości rozpływa się nad takimi fotografiami. Stanowią więc wyjątkową pamiątkę i szkoda byłoby abyśmy z tego nie skorzystali.

Ślub jest bardzo często wydarzeniem, które pochłania wszystkie nasze oszczędności. Nie chcemy oszczędzać na niczym, bo jak wiadomo, przeżywamy te chwilę, tylko jeden raz w życiu. Dlatego warto zwiedzić Kraków, wybrać odpowiednie dla nas miejsca, a następnie poszukać odpowiedniego fotografa, który nie wyceni swoich prac jakby były ze złota.

Pamiętajmy również, że często im wcześniej zarezerwujemy miejsce na zdjęcia ślubne w plenerze, tym mamy większą szanse na zniżki czy okazyjne ceny. Nie czekajmy więc z wyborem aż do ostatniej chwili - lepiej oszczędzić pieniądze i nerwy.

Szukacie fotografa ślubnego, a miejscem Waszego ślubu będzie Kraków?
Polecam Wam - http://www.fotografslubny.com.pl/ - fotografa Bartka Dziedzica!


Zobacz on-line : FotografSlubny.com.pl