Fotografem być..
Jesteś tutaj : Strona główna » Cenne informacje » Komedie romantyczne

Komedie romantyczne

D 13 listopada 2014     H 17:46     A admin     C 0 messages


Przygotowując się do wesela warto obejrzeć kilka pozycji filmowych w celach inspiracji i zbliżenia się z partnerem. Te filmy są zarazem luźną rozrywką jak i świetną nauką na przyszłość. Oto niektóre pozycje, które musisz zobaczyć przed weselem.

Zdecydowanie obejrzyjcie razem „Pamiętnik“. Film jest smutny, jednak możemy w nim odnaleźć sens naszego istnienia. Pozycja ta świetnie sprawdzi się na wspólny wieczór. Ukazuje tradycyjne wartości i uświadamia nas na czym tak naprawdę polega nasze życie. Stary mężczyzna czyta kobiecie chorej na Alzheimera dziennik. W pamiętniku opisana zostaje historia kobiety pochodzącej z wyższych sfer i zadającej się z ubogim mężczyzną. W roli głównej... Ryan Gosling!

„Kobiety pragną bardziej“ to świetny sposób na rozrywkę, z której wyciągniecie ważne wnioski. Jak się okazuje komedie romantyczne mogą nas wiele nauczyć. Jeśli kiedykolwiek mieliście trudności w porozumieniu się z partnerem, a zapewne mieliście, musicie obejrzeć ten film. Łączy on wiele historii, które w rezultacie splatają się ze sobą. Jest to świetne połączenie komedii, romansu i dramatu. Dodatkowo na ekranie zobaczycie same hollywoodzkie gwiazdy – Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Bradley’a Coopera czy Bena Afflecka.

Z kolei „27 sukienek“ z Katherine Heigl opowiada o nałogowej druhnie, która w szafie posiada 27 sukienek. Są to pamiątki po ślubach, w których była świadkiem. Pewien dziennikarz ma zamiar napisać o niej artykuł. W tle przewija się mnóstwo ślubów i wesel dlatego przypatrzcie się im i wyciągnijcie pomysły na swój wielki dzień. Główna bohaterka ukazuje naprawdę różnorodne wesela!

„Jak urodzić i nie zwariować“ będzie świetną nauką dla wszystkich par, które planują posiadać dzieci. Film został zrealizowany na podstawie bestsellerowego poradnika. Przyjrzymy się kilku parom, które przygotowują się do wydania na świat potomka. Tym razem znowu czeka na nas rewelacyjna obsada – Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Chace Crawford i Matthew Morrison. Jak poradzą panie i panowie sobie z burzą hormonów towarzyszącą ciąży? Przekonajcie się sami.