Fotografem być..
Jesteś tutaj : Strona główna » Cenne informacje » Jak znaleźć dobrego fotografa do ślubu ?

Jak znaleźć dobrego fotografa do ślubu ?

D 12 maja 2013     H 17:12     A admin     C 0 messages


Wiemy nie od dzisiaj że wszystkie pary które mają w swoim zamiarze pobrać się potrzebuje najlepszego fotografa ślubnego. Dobrego ? Jasne. Ale czy dobrzy fotografowie z renomą chcą robić zdjęcia na ślubie ? Odpowiedź jest prosta. Proste że nie. Dlatego też zapewne zadajesz sobie następne pytanie „Jak odszukać w takim razie profesjonalnego fotografa który będzie chciał robić fotki na naszym ślubie”? W tym wpisie spróbuję odpowiedzieć na to pytanie.
Doświadczony znaczy najlepszy ?

Można by rzec że fotograf który jako pierwszą zaletę wyboru jego usług wymienia dwudziestoletni staż istnienia na rynku to właśnie ten którego szukamy. Nic bardziej mylnego. Zobacz. Jeżeli koleś który jest na rynku 20 lat nie osiągnął nic oprócz tego że jest na scenie fotograficznej 20 lat to oznacza że jest kiepski w swoim fachu albo zatrzymał się w swoim rozwoju 15 lat temu. Czytając powyższe zdania pomyślisz zapewne że w takim razie gdy znalazłbyś człowieka który jest 20 lat na scenie fotograficznej i osiągnął wiele nagród, robił sesje modelkom z wielkich agencji modelingowych to takowy nie zgodziłby się na robienie zdjęć na twoim weselu. Również się nie mylisz.

Więc jak odszukać dobrego fotografa ślubnego ?
Więc już wyjaśniam. Najlepszym sposobem na odnalezienie profesjonalnego fotografa jest nasza poczciwa wyszukiwarka Google ale użyta w sposób dobry. Podając w Google hasło: fotograf wyskaczą nam wyniki firm którzy posiadają już swoją pozycję na rynku i na pewno nie zgodziliby się na robienie zdjęć na waszym ślubie. Dlatego zdecydowanie polecam słowa regionalne czyli na przykład fotograf ślubny plus twoje miasto. Oglądając oferty i fotki zdecydujmy się na fotografa który jest przede wszystkim młody, bo ludzie młodzi przeważnie są bardziej pomysłowi i nie mają jeszcze swoich przyzwyczajeń, lub tych którzy posiadają w swoim portfolio pojedyncze zlecenia dla większych firm. staraj się wybierać ponadto tych którzy we własnym portfolio nie posiadają wyłącznie zdjęć z wesel, to to w żadnym wypadku nie świadczy o ich doświadczeniu w fotografowaniu wesel ale o tym że tylko do takich imprez są spraszani.