Fotografem być..
Jesteś tutaj : Strona główna » Sprzęt Fotograficzny » Fotobudka coraz częściej gości na weselach

Fotobudka coraz częściej gości na weselach

D 22 sierpnia 2016     H 13:20     A alfred     C 0 messages


agrandir

Robienie zdjęć podczas wesela może stać się również znakomitą zabawą dla wszystkich gości. Jak wiadomo podczas każdego wesela goście chcą zrobić sobie pamiątkowe fotki, utrwalić zabawne chwile, bądź Młodzi chcą mieć na pamiątkę zdjęcia wszystkich uczestników tego ważnego dla nich dnia. Znakomitym pomysłem na to jest obecnie fotobudka, którą łatwo i niedrogo możemy wynająć na nasze wesele.

Fotobudka to swoiste mini-studio filmowe, które pozwala wszystkim gościom samodzielnie pstrykać zdjęcia, co zdecydowanie zachęca ich do udziału w sesji zdjęciowej, a Młodym gwarantuje, że wszyscy będą na zdjęciach. Dość powiedzieć, że nie tylko będą na zdjęciach, ale będą też na nic uśmiechnięci od ucha do ucha i będzie to dla nich nie lada rozrywka!

Co ważne, takie fotki z fotobudki drukowane są w kilka sekund, a ponadto całość może zostać zapisana na CD lub innym nośniku, dzięki czemu goście odbiorą swoje wydrukowane zdjęcia, a młodym cała sesja zdjęciowa wykonana przez ich gości weselnych zapisze się na pamiątkę na płycie. Jak widać fotobudka nie dość, że dostarczy mnóstwa doskonałej zabawy, to jeszcze będzie idealną pamiątką z wesela.

Wraz z urządzeniem do robienia zdjęć organizatorzy zwykle dostarczają cały wachlarz przeróżnych śmiesznych gadżetów - mogą to być peruki, kapelusze i inne nakrycia głowy, zabawne okulary, chusty czy tabliczki z napisami. Oprócz zabawnych gadżetów mogą zostać dostarczone także serduszka czy napisy nawiązujące tematyką do ślubu. W ten sposób goście mogą eksperymentować ze stylizacjami do zdjęć.

Wiele firm oferujących fotobudkę do wynajęcia na wesele umożliwia również przesyłanie zdjęć w formie elektronicznej bezpośrednio na profile w mediach społecznościowych. To pozwala wstawiać fotki na swoje konto na Facebooku czy Twitterze, co cieszy w szczególności młodsze pokolenia gości weselnych.

Fotobudka jest jak widać idealną atrakcją na wesele. Dla młodzieży stanowi doskonałą zabawę i urozmaicenie planu imprezy. Coraz częściej takie mini studio fotograficzne zamawiane jest także na inne imprezy okolicznościowe niż wesela.

Fotobudki to także znakomite urozmaicenie firmowej imprezy integracyjnej lub ewentu. Są one atrakcją plenerowych pikników, targów branżowych. Klienci biznesowi często mogą zamówić personalizację fotobudki - np. umieszczenie na niej logo swojej marki.